şifalı bitkiler

Karın yağlarını eriten zayıflama yağı tarifiKarın yağlarını eriten zayıflama yağı tarifi
Aktarlar derneği başkanı Ayhan Ercan Kanaltürk televizyonunda yayınlanan Derya Baykal’ın sunduğu “Deryanın Dünyası” programına misafir oluyor. Ayhan Ercan karın yağlarını eritmek amaçlı spor yapmadan öncesinde sürülecek karın yağlarını eriten yağ tarifi verdi.

Ayhan Ercan’ın önerdiği zayıflama yağı formülü ile karın yağlarınızdan kurtulmanız olası olduğu benzeri aynı zamanda kilo kaybından ötürü, vücudunuzda oluşacak sarkmaları da önlüyor. Bu zayıflatan yağ yardımıyla 28 günde 2,5 cm incelebilirsiniz.

Ayhan Ercan’ın karın bölgesi yağlarını eritme gösterişli bu bitkisel yağ formülünü siz de deneyin.
Karın yağlarını eriten zayıflama yağı tarifi:

Malzemeler:

* Badem yağı

* Rezene yağı

* Acı biber yağı

* Biberiye yağı

* Papatya yağı

* Yeşil çay yağı

* Sardunya yağı

* Greyfurt yağı

* Limon yağı

* Fındık yağı

* Lavanta yağı

* Ardıç yağı

* Susam yağı

* Sarmaşık yağı

* Kekik yağı ( 1/2 şişe)

* Çamterebentin yağı

* Yosun yağı

Uygulama: Tek kabın içerisine yarım şişe Kekik yağı koyduktan sonra diğerlerinden birer şişe yağı kaba koyarak karıştırın. ileri ki zamanlarda bu yağı spreyli tek şişeye boşaltın. Bölgesel zayıflama amaçlı kullanacağınız natürel zayıflama yağınız çoğalış hazırlıklı. Spor yapmadan öncesinde bilhassa karın bölgenize ya da selülit meydana gelen bölgelerinize bu yağdan nemlendirecek şekilde püskürtüp elinizle cildinize yedirin.

Daha sonra kesinlikle en az yarım saat, tempolu tek yürüyüş ya da spor yapmanız gereken. Ayhan Ercan’ın tarifini verdiği bu zayıflama yağı formülünü uygulayarak, az tek zaman içindede, hem bel çevresi yağlarınızdan kurtulacak, aynı zamanda rastgele tek sarkma hali ile karşılaşmayacaksınızEtiketler: ,
Genel
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı