şifalı bitkiler

istanbul kurye gönderimiinci kurye

İnci Kurye daha hızlı ve ekonomik. İnci Kurye, metropol şehir gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara hızlı moto kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder. İnci Kurye, size 7/24 hızlı ve ekonomik moto kurye hizmetini vermektedir.

Kuryeler Arabalı hızlı istanbul kurye, moto kurye, yaya kurye vb. gruplara ayrılır. Tüm kuryelik çeşitlerinin kendilerine göre avantajları ve dezavantajları vardır. Arabalı kurye için en büyük avantaj ise büyük hacimdeki gönderilerin rahat bir şekilde ulaştırılmasıdır. Moto kurye ve yaya kurye büyük hacimli gönderilerin taşımacılığını yapamayacağı için arabalı hızlı kurye tercih edilir. Genellikle kargo tarzı arabalar tercih edilir. Aracın tarzı gönderinin büyüklüğüne göre belirlenir. Teslimat hava koşulları ve trafiğin durumu gibi sebeplerden dolayı çıkacak aksaklıkların saymazsak en kısa sürede teslim edilir. Kırılabilir ve değerli eşyalar bu şekilde daha sağlıklı bir şekilde ulaştırılabilir. Ücretleri ise diğer kuryelerin 4-5 katı civarındadır. Ayrıca ücret belirlenirken gönderinin ağırlığı ve hacmi gibi detaylar göz önünde bulundurulur. Gönderilmek istenen bölge ile gönderimin yapılacağı bölge arasındaki farka göre bir hesap yapılır. Tüm bunlar doğrultusunda belirli bir ücret belirlenir.

Kuryenin Görevleri Nelerdir?
Bir yerden bir yere paket taşıma görevi verilen, belli şartları sağlayarak bu tür işlerde gerek yaya, gerek motosikletle, gerekse de arabayla çalışan kişi ya da kişilere hızlı istanbul kurye adı verilmektedir. Bir kişinin kurye olabilmesi için öncelikle belli başlı şartları sağlaması gerekmektedir. Bu şartlar aşağıda maddelerle yer almaktadır:

ACİL KURYE
Acil kurye denince çoğumuzun aklına gelen ilk şey; kurye firmasına teslim edilen bir gönderinin, teslimat noktasına olabilenin en hızlı vaktinde ulaşması gelir. Tam olarak böyledir. Acil kuryeye hayatımızın her anında ihtiyacımız olabilir. Acil kuryeler, genelde trafiğin çok yoğun olduğu saatlerde çok fazla yağış olan zamanlarda firmaların kendi personellerini araçla göndermemekle birlikte kurye firmalarından acil bir şekilde kurye talebinde bulunmasıyla, kuryelerin hemen kaskını ve motor kıyafetini giydikten sonra yola koyulmasıyla işine başlar. Acil kuryecilik özellikle Türkiye’nin en yoğun büyükşehirlerinden biri olan İstanbul’da çalışanların hayatını bir adım daha kolaylaştırır. Firmalar, acil bir durumda kendi personelini göndermek yerine acil kurye kiralanır ve teslim edilecek evrakın veyahut bir hediyenin teslim edileceği noktaya en kısa süre içerisinde varacağı bilinir.Etiketler:
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı