şifalı bitkiler

İngiltere’de İngilizce Dil Eğitimiİngiltere’de İngilizce Dil Eğitimi

İngiltere’de öğretmenler ve çalışanlar size gayet yakın ve yardımsever bir şekilde davranırlar. Onlara isimleriyle hitap edebilirsiniz. Bu İngilizce eğitiminden neler beklediğinizi bilmeniz ve bunu öğretmeninize söylemeniz gerekiyor. Öğretmeniniz amaçlarınıza ulaşmanız için size yardımcı olacaktır. İngiltere’de İngilizce öğretmenleri soruları çok sever. Ne kadar çok soru sorarsanız siz e arkadaşlarınız o kadar çok öğrenebilir. Öğretmenler sizin sınıfta konuşmanızı sağlarlar. Onlar sizi test etmiyor, öğrenmenize yardımcı oluyor. Hata yapmaktan korkmadan söz almak konusunda istekli olun. Derslere katılın. Diğer öğrencilerden de çekinmenize gerek yok. Onlarda sizin yaptığınız hatalardan öğrenecekler. Öğretmenler sınıfta rahat bir ortam yaratmaya çalışır çünkü herkes rahat bir ortamda daha iyi öğrenir. Sınıfta notlar alın ve onarlı tekrar edin. Mutlaka kelime ezberleme yöntemi belirlemeniz gerekir. Derslerin dışında da tekrar etmek için okulun bilgisayar odasındaki ve kütüphanesindeki olanaklardan yararlanmayı unutmayın.

İngiltere’de Yoğun İngilizce

Akademiyed Yurtdışı Eğitim ile İngiltere’de yoğunİngilizce kursu alabilirsiniz. Haftada 21 saat (28 ders) İngilizce eğitimini dilbilgisi, kelime, telaffuz, konuşma, dinleme, okuma ve yazma bilgilerini geliştirecek bir eğitim içeriği ile alacaksınız. Düzenli olarak ölçülecek ve ilerlemeniz takip edilecek. Okulun bilgisayar odası, dil laboratuvarı ve kütüphane gibi self-study ekipmanlarından yaralanabilirsiniz.

Dersler 09:00 – 15-30 arası yapılmaktadır.

İngiltere’de Aile Yanı Konaklama:

Öğrenciler eğitimleri süresince anadili İngilizce olan ailelerde konaklayacaklar. Bu hem farklı kültürleri tanıma şansı hem de İngilizcelerini anadili İngilizce olan aileler pratik yapma şansı verecek.  Konaklamaya sabah kahvaltısı ve akşam yemeği de dâhil. Aileler okula ya yürüme ya da kolay ulaşım mesafesinde olacaklar.

İngiltere’de Ulaşım:

 Türkiye’den Londra havalimanlarının yanı sıra Manchester, Edinburgh ve Birmingham havalimanlarına direkt uçuş vardır. Bu havalimanlarından diğer şehre otobüs veya tren ile seyahat edebiliriniz.  İngiltere’de mesafeler çok uzak olmamakla birlikte çok iyi bir otobüs ve tren ağı mevcuttur.

İngiltere’de şehir içi ulaşım otobüslerle sağlanmaktadır. Haftalık veya aylık otobüs bileti alabilirsiniz. Bournemouth, Portsmouth, Plymouth, Southampton gibi küçük şehirlerde Konaklamanız okula yakın olacağından okula gidip gelmek için genellikle otobüs kullanmayacaksınız.

Akademiyed Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

 Etiketler:
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı