şifalı bitkiler

İbrahim Saraçoğlu Vajinal Akıntı İçin Soğan Suyu KürüBugün birçok bayanın ortak şikâyeti olan vajinal akıntıyı giderici bitkisel formüller hakkındaki bilgi verceğiz.

Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu vajinal akıntıyı söktürücü soğan suyu kürünü bayanlara öneriyor.Denemesi sizlere kalmış ama denediğinizde faydasını görceksiniz.

İşte vajinal akıntı için soğan suyu kürü:

1 tane beyaz soğanı 4 eşit parçaya bölünüz. Soğanı bölmeden evvel kaynatmış olduğunuz 2 bardak suya koyarak 5 dakika boyunca kaynatınız.  Kaynama işlemi bittikten sonra soğan suyu kürünü her gün öğle ve akşam yemeklerinde birer bardak içiniz. 15 gün boyunca bu kürü uygulayın. 15 gün bittikten sonra kürü sonlandırın.

Bu kürü, adet bitiminden bir hafta sonra uygulamaya başlamanız öneriliyor.

Adet gördükten sonra, 2 adet döneminize 10 gün kala tekrar bu kürü 5 gün boyunca uygulayınız.

Bu kür sayesinde vajinal akıntı sorununuzun çözüldüğünü göreceksiniz. Bununla beraber bu kür, bayanlarda polikistik over şikâyetlerini en aza indirger, yumurtalık kistlerini yok eder, adet düzensizliğine karşı da bu kür gayet etkili bir çözümdür.

Önemli: Bu kürü 15 günden fazla uygulamanız önerilmez.Etiketler: , , , , ,
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı