şifalı bitkiler

İbrahim Saraçoğlu Selülit İçin KürSelülit problemi, özellikle bayanları rahatsız eden, erkeklerin fazla önem vermediği estetiksel bir sorundur. Bir çok bayan bu selülitlerden kurtulmak için çeşitli diyetler yapar, yemeden içmeden kesilir, ancak kurtulamaz. Bugünvereceğimiz bir formülle selülitlerinizden kısa sürede kurtulacaksınız.

 İbrahim Saraçoğlu’ ndan selülit eritici formül:

** 3 veya 4 adet beyaz lahana yaprağı doğranmadan kaynamakta olan yarım litre suyun içerisine atılır ve kısık ateşte ağzı kapalı olarak 15 dakika boyunca haşlanır. Damağınız tadı için ya da içimi kolay olsun diyerek, haşlama suyuna hiç bir katkı maddesi ilave etmeyiniz.

Sabah ve akşamları aç veya tok karnına 1 su bardağı haşladığınız beyaz lahana suyundan içiniz. Her 3 günde 1  3 gün ara verilererek toplam 21 gün içilerek uygulanır. Bu uygulama sonrası, 21 gün ara verilir. 21 günlük aradan sonra sadece haftada 1 kez, sabah ve akşam 1 su bardağı içilerek selülitler yok olana kadar bu küre devam edilmelidir.faydasını görceksiniz.Etiketler: , , ,
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı