şifalı bitkiler

İbrahim Saraçoğlu İncir Ve Havuç Suyu Kürü



İbrahim Saraçoğlu incir ve havuç kürünü Bahar yorgunluğu şikayetçilerine birebir oldugunu söyledi.Bahar ayına girmişken siz okurlarımızla bu kürü paylaşmak istedik.

İncir ve Havuç Kürü hazırlanışı : Tencere içerisinde yarım litre kadar su kaynatın ve içerisine 2 adet taze ve gevrek havuçu 4-5 parçaya bölerek atın ve ağzını kapatarak 20 dakika kadar kısık ateşte pişirin. Başka bir kap içerisinde yine yarım litre kadar su kaynatın ve içerisine bıçakla ikiye keserek 20 tane incir atın ve ağzını kapatarak kısık ateşte 15 dakika kaynatın. İşlemler tamamlandıktan sonra iki ayrı kap içerisinde bekleyen havuç ve incirler çok fazla ılımadan karıştırın ve daha sonra süzerek elde ettiğiniz karışımı cam kavanozda buzdolabında muhafaza edin. 20 gün boyunca her gün sabah kahvaltısından ortalama 20 dakika kadar önce aç karna 1 su bardağı için.

20 günlük karışımı tek seferde hazırlamayın. Karışım bittikçe yeniden hazırlamalısınız. 20 gün boyuncak kürü uyguladıktan sonra 1 hafta kadar ara verin ve tekrar 20 gün uygulayın.Dene diğinizde faydasını görceksiniz.



Etiketler: , , , ,
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı