şifalı bitkiler

İbrahim Saraçoğlu Bağırsak Kanserine İyigelen BitkilerNe yazıkki günümüzde kanser hastalığı pek çok insanın başına geliyor.Kanserden korunmak onu yenmek için ise ilaçların yanı sıra şifalı bitkilerdende çağre arayanlar için Prof Dr İbrahim Saraçoğlu Şifalı bitkilerden hazırladığı formülü açıkladı.Bizde bu formülü siz okurlarımızla paylaşıyoruz.

Bağırsak kanserine iyi gelen bitkisel folmül
Bu kürü hazırlarken kullanacağınız 3 adet orta boy patatesi, soğuk suda yıkayınız. Daha sonra patatesleri soğuk ve klorsuz suda kaynatmaya başlayın. Patetesler çatlayıncaya kadar kaynatın. Haşlama işlemi bittikten sonra patateslerin ılımasını bekleyiniz. Patetesler suyun içinde ılıdıktan sonra içeceğiniz sadece haşlama suyudur. Pateteslerin haşlandığı suyu tülbent yardımıyla süzünüz. Haşladığınız patetesin kendisi ve kabukları yenilmeyecektir. Bir aylık bir süre içinde haşlanmış patetes suyunu haftada 3 kez aşağıda belirtilği gibi uygulayınız:
1. gün 1 su bardağı,
2. gün 2 su bardağı,
3. gün1 su bardağı içilir. Öğle yemeklerinden 1 saat önce içerek bu kürü 1 ay kullanarak sonlandırın. Sonraki aylarda bu 3 günlük kür, ayda 1 defa uygulanır. Her defasında taze olarak bu kürü hazırlamalısınızEtiketler: , , , ,
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı