şifalı bitkiler

İbrahim Saraçoğlu Bademcik İçin Bitkisel Formülİbrahim saraçoğlu bademcik için bitkisel formül açıkladı.Bizde  siz okurlarımız için önermiş olduğu bu kürü sizlerle paylaşmaktayız.

İşte ibrahim Saracoğlu’ndan bademcik için bitkisel kür:

Kaynamakta olan 1 su bardağı dolusu su içerisine 4-5 gram adaçayını ve 2 adet ebegümeci yaprağını ilave ederek, 10 dakika boyunca kısık ateşte ağzı kapalı olarak kaynatınız. Kaynama süresi tamamlandıktan sonra çayı süzünüz. Soğuduktan sonra gargaraya hazır demektir. Hazırlanan gargara 48 saat etkisini kaybetmeden kalabilir.

Hergün en az 3 kez bu gargarayı yapınız. Bademcik enfeksiyonunuz ileri derecede ise, hiç çekinmeden günde 6-7 defa gargara yapabilirsiniz. 1 ay boyunca her gün gargara yapmaya özen gösteriniz. 1 ay sonra 2 günde 1 gargara yapmaya özen gösteriniz. Bu gargaranın etkisini daha da hızlandırmak ve işlevini arttırmak için 1 ay boyunca, her gün 2 yemek kaşığı adaçayını demleyip içmek daha da faydalı olacaktır.Etiketler: , , , , , ,
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı