şifalı bitkiler

HER ZAMAN İZLENEBİLİR BİR FİLMrezo
HER ZAMAN İZLENEBİLİR BİR FİLM

İzlenen filmler arasında insanların en çok beğendiği filmlerin komedi filmleri olması özellikle ülkemizdeki Recep ivedik 4 izle insanların beğendikleri film özellerini anlatır niteliktedir. Bu yönüyle ülkemizde en çok izlenen komedi filmlerinin başında Recep İvedik 4 gelmektedir.

Mezarına Tüküreceğim 2, Uçuş ve Göz filmleri gibi büyük beğeni toplayan Recep İvedik 4 artık insanların serinin son filminde gülmekten kırılmalarını sağlamaktadır. Bu yönüyle büyük bir ilgli ile izlenen Recep İvedik 4 Survivor yarışmasına katılan Recep’in yaşadığı olayların art arda insanları güldürmesi ile birlikte büyük komedi içeren film en çok izlenen komedi filmi olma özelliği ile birlikte gişe rekorları kıran bir film olmaktadır. Bu durum ile birlikte Recep İvedik 4 serinin son filmi olmasıyla birlikte en son rekor kıran filmin 3. serisine nazaran daha fazla güldürecek içerik barındırmasıyla ilgi çekmektedir.

Recep İvedik 4 Survivor Korku filmleri yarışmasını kazanmasıyla çocuklara araziyi alıp bir halı saha yapması sonucuyla bağlanan film boyunca güldüren içerikler sonunda kendisini bir toplumsal mesaja bırakarak oldukça beğenilen bir hareket yapmıştır.Etiketler:
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı