şifalı bitkiler

Hamile Kalmak için İncir KürüHamile Kalmak için İncir Kürü
brahim Saraçoğlu’dan Yumurta sayısı yeteri kadar meydana gelmediği amaçlı hamile kalamayan kadınlarda yumurta sayısını artırarak hamile kalınmasını kolaylaştıran kuru incir kürü:
Yarım litre (2,5 bardak) kaynayan klorsuz suyun içerisine onbeş-onaltı adet kuru inciri ek ederek yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatın. Yirmi dakika dolduktan ardından ılıması amaçlı bekleyin. Ilıdıktan ardından süzün. Üçe ya da ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika döneminden önce aç karnına amaçlı.
Bu kürün uygulama şekli:
Kuru incir kürü, iki defa yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün bitirdiği süre yedi gün bul verilir. Toplam uygulama müddeti kırkiki gün olmalıdır.
Uygulama sürelerine yedi gün verilen aralar dahil edilmez. Her defasında gündelik olarak hazırlanması gerekmektedir .
Kuru incirleri ikiye kestikten ardından kaynamakta meydana gelen suya ek edin. Kuru incirlerin üzerlerinde beyaz pudrası varsa, döneminden önce soğuk su altında yıkadıktan ardından ek edin.
Kuru İncir kürünü yumurta çatlatmak amaçlı kullanmak isterseniz:
Önce kuru incirleri 6 dakika kaynattıktan ardından içerisine ortada boyda,kıtır ve gevrek bir havucu dilimleyerek içerisine atarak 4 dakika daha kaynatın. Bu biçimde hazırlandığında yumurtaların pratik çatlamasına destekçi olacaktır.
Bu kürün etkisini artırmak amaçlı yumurta büyüklüğünde beyaz kuru soğanı (Mor-kırmızı soğan olmaz) ince ince kıyıp üzerine 1 yemek kaşığı sumak serperek yemekten 10-15 dakika döneminden önce yiyin.Bunu haftada 4 defa bir daha edin.Bu sizi yumurtalık kisti-polikistik over ‘den de koruyacaktır.Etiketler: , ,
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı