şifalı bitkiler

Hafıza Zayıflığı ve UnutkanlıkHafıza Zayıflığı ve Unutkanlık
Unutkanlık, nihai yıllarda yakıntı ettiğimiz sık sık tek vaziyettir . Bellek zayıflığının bu civarı artmasında, farklı hastalıkların yanında çağdaş yaşamın getirdiği tek takım vaziyetler da etkilidir. Unutkanlığa bazen saklı tek çöküntü ne sebeple olabileceği benzeri bazen de bellek depomuza kapasitesinin üzerinde kayıt yüklenmesiyle alakalı olabilmektedir .

Elektronik aygıtlarla tek sürü içli dışlı meydana gelen kimselerde tek cins enerji problemi oluşmakta ve bu çeşit aletlerin çok tüketimi kişilerde bellek problemine sokak açmaktadır. Hafızamızı geliştirmek amaçlı satranç, briç, dama, puzzle benzeri oyunlar ve bilmece, bulmaca çözmek çok yaralıdır. Beyninizin çoğalış tek sürü dolu meydana geldiğini hissettiğiniz dönemlerde belli bir süre tatil inşa etmeye çalışın ve bol bol uyuyun.
B6-B12 vitaminleri, folik asit, omega-3 yağ asitleri, E vitamini, C vitamini, soya ve lesitin unutkanlık ile alakalı yardımcıdır. Adaçayı, yeşil çay, kahve, meyve çayları, biberiye, zencefil, karabiber ve kakule bu konuyla alakalı yararlıdır .Etiketler: , ,
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı