şifalı bitkiler

flexispy telefon yazılımı hakkındaflexispy telefon
Ailelerin en büyük endişelerinden biriside çocuklarının her an güvende olup olmadıklarından duydukları kaygı ve bu kaygıyı bir şekilde en alt seviyeye indirme çabalarıdır, bu konuda kendilerine yardımcı olacak en önemli yazılımlardan birtanesine değineceğiz, evet yazılımın adı Flexispy .

 

Son derece basit bir kullanıma sahip olan telefon dinleme programı olan flexispy programı cep telefonu üzerinden gerçekleştirilen aktivitelerin takip edilmesini, izlenmesini ve uzaktan kontrolünü sağlar. Programın kurulu olduğu telefon üzerinde arka planda sessiz modda ve tamamen gizli modda çalışmaktadır. Oldukça gizli bir şekilde çalışan ve güvenilir bir programdır. Bu telefon dinleme programı ile cep telefonu ile gerçekleştirilen görüşmeler, gelen veya giden mesajlar, internet sayfa gezinti geçmişini ve daha birçpk detayı kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Son günlerde oldukça popüler olan telefon dinleme vb. Etkinlikleri flexispy yazılımı kolaylıkla ve büyük bir gizlilik ile gerçekleştirebilmektedir. Yazılımı aktardığınız hedef telefondan yapılan tüm aramaları, arama tarihlerini ve saatlerini, arama sürelerini, aramanın gelen arama mı? Yoksa giden arama mı? Olduğunu öğrenebilirsiniz.

Bu yazılım yukarıda da bahsettiğimiz üzere sadece gelen ve giden aramaları değil aynı zamanda mesajları ve internet kullanım bilgilerini de kayıt altında tutmaktadır. Gelen mesaj mı? Yoksa giden mesaj mı? Olduğunu, mesaj tarih ve saatini, gönderici ve alıcıyı ve mesaj içeriğini Mspy veya flexispy ile kolaylıkla takip edebilirsiniz. Yine internet kullanım bilgilerini, girilen siteleri ve giriş tarihlerini, ne kadar süre sitede kalındığını, elektronik posta kontrollerini de Mspy ile yapabilirsiniz.Telefon dinleme yazılımı denilince alka ilk flexispy oldukça gelişmiş seçeneklere sahiptir ve güvenilirdir.

 Etiketler:
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı