şifalı bitkiler

burun makyajı için hilelerburun makyajı için hileler
Burnunuzu beğenmiyorsunuz ancak değişiklikte yapmak istemiyorsunuz ohalde minik makyaj hileleri ile burnunuzda dilediğiniz görüntüye sahip olabilirsiniz. işte bu hileler;

Makyaj yaparken belli kurallara itina göstermelisiniz. Açık renkler hatlarınızı ön plana çıkarırken, koyu renkler geriye plana iter.

Açık renk olarak şeffaf pudra, koyu renk olarak pudra ya da allık seçim edilebilir. Allıkta kullanacağınız şeftali tonları aydınlık bir imaj elde etmenizi sağlar .

Burun ile dudak arası uzunca olanlar;

Bu uzunluğu geriye plana alabilmek amaçlı burun ile dudak arasına koyu ton fondöten uygulamalısınız.

Burun ile dudak arası dar olanlar;

Çok dar meydana gelen bu bölgeyi ön plana çıkarmak amaçlı açık fondöten kullanabilirler.

Küçük burunlular;

Burnunuz yüzünüzde dengeyi bozacak civarı minik ise, burnunuz ile gözlerinizi ön plana çıkarmalısınız. Bunun amaçlı, burun kemiği ve kanatlarını açık renk fondöten ve pudra kullanarak , gözleriniz içinse, üst kirpik diplerinden başlayıp ince bir çizgi halinde eyeliner uygulayarak dilediğiniz görünümü elde edebilirsiniz.

Düz ve kısa burunlular;

Düz ve kısa burunlarda burnun bitimine ve iki kaşın arasına açık renk pudra sürerek bu mesafeyi daha uzunca gösterebilirler.

Uzun burunlular;

Burnun uzunca meydana gelen alt uç bölümüne koyu renk fondöten, pudra ve ya allık ile gölge yapılarak uzunluk geriye plana alınır.

Burnunuzu uzunca buluyorsanız; kaş başlarınızın burna bir sürü yakın olmamasına itina gösterin.Etiketler: , ,
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı