şifalı bitkiler

BURUN ESTETİĞİ FİYATLARIestetik-burun

 Burun, hem solunum ihtiyacımızı karşılayan bir organ olması hem de yüzün tam ortasına konumlanması sebebiyle görsel açıdan oldukça önemli bir noktada bulunmaktadır. Bazı durumlarda nefes ya da koku almada yaşanabilen sıkıntılar nedeniyle burun ameliyatları yapılmakta ve bu aşamada gerekli görülen estetik müdahale ile görsel olarak hedeflenen burun modeline de kavuşulabilmektedir. Fakat son yıllarda rinoplasti olarak da tanımlanan burun estetiği oldukça ilerleme göstermekte ve bu sebeple görsel olarak burun modelini beğenmeyen birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Çünkü görsel olarak kendine güvenmeyen bireylerde özgüven eksikliğine bağlı başarısızlık durumlarına sıkça rastlamak mümkündür.

Burun estetiği ile burun kaldırma, burun ucu küçültme ya da büyültme, burun kemiği törpüleme ve dudak-burun açısı ayarlamam gibi birçok uygulama yapılabilmektedir. Fakat operasyon sonrasında kişilerin hayal kırıklığı yaşamamaları için, uzman bir estetik cerrah ile detaylı bir görüşme yapmaları ve kendi yüzlerine uygun burun modeli konusunda mutabık kalmaları gerekmektedir. Burun estetiği fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için http://www.huseyinkandulu.com/estetik-cerrahi/burun-estetikleri/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Beğendikleri birinin burun modelini kendilerine uygulatmak için yola çıkan kişilere, her burun şeklinin her yüze uyum sağlamayacağı detaylı olarak anlatılmalı hatta bilgisayarlı bir sistem ile gösterilmelidir.

Burun estetiği uygulatacak kişi ile yapılan detaylı görüşmeler neticesinde operasyon detayları oluşturulabilmektedir. Bu aşamadan sonra kişiye bir ya da birden fazla uygulama yapılacağı, operasyon detayları, anestezi türü(en sık kullanılan anestezi genel anestezi olmaktadır.)ve ne kadar süre müşade altında kalacağı gibi konularda bilgi verilmektedir. Bu bilgiler kişilerin sorunlarına özel olarak oluşturulan operasyon planı dâhilinde olduğu için, burun estetiği fiyatları da kişilere özel olarak ortaya çıkmaktadır. Genel olarak görsel amaçlı bir uygulama olarak kabul edildiği için sigorta kapsamları dışında tutulmaktadır. Fakat kaza ya da fiziksel yaşamı etkileyen nefes alma durumları neticesindeki bazı vakalarda, sigorta belirli oranlarda harcamalara ortak olabilmektedir.Etiketler:
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


/div>
kütahya vişne fidanı

Sağlık ve Tıp