şifalı bitkiler

Burçlar HakkındaBurçlara kimimiz inanıyoruz, kimimiz inanmıyoruz öyle değilmi. Hatta inanmıyormuş gibi davranıp hergün gazete köşelerinde günlük buç yorumunu okuyan birçok insan tanıyorum.   Burç, astronomi dalında  gök yüzünde  yer alan 12 Takım Yıldızına verilen addır  . Aslında şöyle düşündüğümüz zaman sanki, kişi neredeyse burcunun karakteristik özelliklerini taşoyor gibi değilmi ?

Mesela ben koç burcu erkeğiyim. Romantik ve maceraperest bir yaşam tarzı olarak tanımlanıyor.  Sevdiği kişive bağlı ve çok romantik kişilerdir.  Sanki beni anlatıyor gibi.  Bazen  işime gelen burç yorumlarıda çok hoşuma gitmiyor değil. Mesela yüklü bir miktar para ve sevindirici bir haber alacaksınız gibi yazılar hemen umutlandırıyor burç sahibini.  Ama kötü bir yorum olduğunda, yine saçma sapan şeyler yazılmış deyip kapatıyoruz sayfayı hemen. Bazen bütün bir yıllık yorumlarda olabiliyor. Mesela 2014 senelik koç burcu için çok keyifli geçecek gibi.

Burçlar 4 grup olarak sınıflandırılmıştır. Ateş grubunda Koç, Aslan ve Yay’vardır. Toprak grubunda Boğa, Başak ve Oğlak’vardır. Hava grubu: İkizler, Terazi ve Kova’dır. Su grubunda bulunan Yengeç, Akrep ve Balık’tır.Etiketler:
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı