şifalı bitkiler

Kalitenin Adresi masajci.com Hizmetinizde!

Türkiye’nin en güvenilir ve en güncel sitesi hizmete açıldı! Bireysel hizmet veren masöz ya da masaj salonu sahiplerinin ilanlarının bulunduğu masajci.com sitesi ülkenin her yerinden, masaj hizmeti almak isteyen insanlara yardımcı oluyor.

Bay ve bayan masaj konusunda hizmet veren masaj salonları, deneyimli masajcı kadrosuna güvenen iş yeri sahipleri bu platformda buluşuyor. Kişisel isteklere göre şekillenecek masaj terapilerinde masözler uzmanlık alanlarına göre müşterilere yardımcı oluyor. Kişisel masaj için bay masözlerin yanı sıra bayan masözler de bulunuyor. Her kesimden bireyin isteklerini karşılayabilmek adına kurulmuş olan masajci.com sitesi İstanbul masaj ağırlıklı ilanlar bulunduruyor.

Etiketler:

Doğal Yolla Bağırsak Temizliği

Doğal Yolla Bağırsak Temizliği
Yoğurt ile bağırsak temizliği

Yoğurt, bağırsak sağlığını savunan probiyotikler içeren. Probiyotikler bağırsak hareketlerini tertip eder ve berbat bakterilerin oluşumunu engeller.

Her zaman kesinlikle yoğurt yiyerek bağırsak hareketlerinizi düzenleyebilirsiniz. Yoğurdu kıtır meyveler ile tatlandırabilirsiniz.

Etiketler: , ,

Pes Planus

Pes-PlanusTıp dilinde Pes Planus diye adlandırılan düztabanlık, ayakta bulunan uzun kavsin çökmesi anlamına gelmektedir. Sağlıklı bir ayak normal bir şekilde yere basarken iç tarafı yere temas etmez; fakat düztaban sorunu yaşayan kişilerde ayak yere basarken iç taraf yere baskı uygulamaktadır. Tabi hem bu rahatsızlığın derecesine göre değişiklik göstermesinin yanında kişinin özelliklerine bağlı olarak da değişebilmektedir.

Pes Planus, çoğunlukla çocuklarda görülmektedir. Bunun sebebi ise, yürümeye başlanılan yaşta yani çocuk yaşta kendini belli etmesinden dolayı kaynaklanmaktadır. Çoğu zaman, ayak kısmının iç tarafa doğru basmasından dolayı ortaya çıkan rahatsızlıkla birlikte belirginleşmektedir. 3 yaşından itibaren yağ yastığının kaybolması, ayak bağlarının güçlenmeye başlaması sebebiyle 8 yaşa kadar ayak kavsi normal şekli almaktadır. Eğer almıyorsa bir sorun var demektir. Aynı zamanda düztabanlığında iki çeşidi bulunmaktadır. Esnek düztabanlık ve rijit düztabanlık olmak üzere farklılık göstermektedir.

Çocuklarda görülen Pes Planus rahatsızlığında endişe edilecek bir durum olmadığı, doktorlar tarafından sıklıkla dile getirilmektedir. Fakat yine de çocuğunuzda fark etmiş olduğunuz durumlar ile ilgili doktora başvurmanız en doğru olanıdır. Düztabanlığın tedavisi, ilaç veya ameliyat ile yapılmamaktadır. Düztabanlık rahatsızlığı ileri düzeyde olan kişilerde genellikle çeşitli ağrılar nüksetmektedir. Ayak yapısında olan çeşitli sorunlar sebebiyle vücut ağırlığını kaldırmada sorun çekebilirler. Bu durumda, baldır ağrılarına, kramplara, çabuk yorulma hissiyatının yaşanmasına sebebiyet vermektedir. İşte bu etkileri yaşayan kişiler için, doktorlar tarafından önerilen kişiye özel tabanlıkların kullanılması önerilmektedir.

Pes planus hakkında daha fazla bilgi almak için Fulya Ayak Cerrahisi Merkezi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:

Baharat denince akla Hamido gelecek

baharatTeknolojinin gelişmesi ve endüstriyel ürünlerin artış göstermesi ile birlikte artık sofralarımızda yer verdiğimiz çok sayıda ürünün içeriğine tam olarak güvenemez duruma geldik. Sağlık bakanlığı tarafından her ay duyurulan taklit ve tağşiş ürünler listesine baktıkça bu durumun gerçekliği de gözler önüne seriliyor. Hal böyle olunca da tüketiciler olarak yerel ve doğal ürünlere yönelim artıyor.

Doğal ve yerel ürünler konusunda hizmet sunan firmaların sayısı her geçen gün artmaktadır. Firma sayısı ile doğru orantılı olarak sektördeki kaliteli hizmetin oranı da her geçen gün yükseliyor. İşte bu doğal ve yerel ürünlerin satışını yapan firmalardan bir tanesi de Global Web Dizayn Ltd. Şti. bünyesinde açılan ve Hamido markasıyla müşterilerle buluşturulan hamido.com.tr ‘dir.

Hamido markalı doğal ve yerel ürünler, tamamen Gaziantep’te üretilen ürünlerden oluşmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile birlikte siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunma amacında olan firmada baharattan, salçaya, kurutmalık ürünlerden nar ekşisine kadar birçok ürünü bulabilir ve gönül rahatlığıyla siparişlerinizi verebilirsiniz.

Tamamen doğan olan ürünlerin satışını yapan Hamido, aynı zamanda süper marketlerde satılan ürünlerin fiyatları ile de yarışıyor. Bugün bir çok süper marketten daha uygun fiyatlar ile satış gerçekleştiren Hamido’da; isot biberin 1 kilogramı 17,5 TL iken, kimyonun yarım kilogram fiyatı ise sadece 7 TL. Nanenin yarım kilogram fiyatı da süper marketlerde gördüğünüz fiyatlardan son derece ucuz olarak sadece 8,75 TL olarak düzenlenmiş durumda. Öyle görünüyor ki Hamido markası kısa zaman içerisinde tüm Türkiye’de geniş bir kullanıcı kitlesine erişecek.

Gaziantep ürünlerini tüm Türkiye ile tanıştırmayı hedefleyen firma, bu yolda Türkiye’nin her yerine hizmet veren hamido.com.tr web sitesini hazırlayarak, müşterilerine oturdukları yerden alışveriş yapma imkanı da sunuyor. Üstelik belli bir tutarın üzerinde ücretsiz kargo imkanı da sunan Hamido, ürünlerinizi tamamen korumalı paketlerde, hiçbir şekilde zarar gelmeyecek şekilde gönderiyor.

Firma ile ilgili iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Adres: Fatih mh. Mareşal Fevzi Çakmak blv. Kurtuluş apt. No: 153 / A Şehitkamil – Gaziantep

Tel: 0 (342) 322 90 87

Web: www.hamido.com.tr

 

Etiketler:

Çatlaklardan Kurtulma Yolları

İlk olarakyapmamız gereken  yeni çatlakların oluşmasını engellemeli ve derinin toparlanmasını sağlamalısınız.

İşe kese yaparak başlamanız gerekiyor. Çünkü temiz cilde uygulanan karışımlar daha çabuk emilir. Dafazla fayda sağlar.

Keseden sonra

20 gr. kakao yağı,
20 gr. badem yağı,
20 gr. kayısı yağı ,
20 gr. gliserine;
10 gr. keten yağı,
10 gr. saf zeytin yağı,
10 gr. çörek otu yağı,
10 gr. kantaron yağını karıştırın.

Bunu sorunlu bölgelerinize sürün. Uygulamayı her gün tekrarlayın.Ama mutkaka cilt iyce temizlenmeli.

Etiketler: , , , , , , ,
adana masaj salonu kütahya vişne fidanı