şifalı bitkiler

Baharat denince akla Hamido gelecekbaharatTeknolojinin gelişmesi ve endüstriyel ürünlerin artış göstermesi ile birlikte artık sofralarımızda yer verdiğimiz çok sayıda ürünün içeriğine tam olarak güvenemez duruma geldik. Sağlık bakanlığı tarafından her ay duyurulan taklit ve tağşiş ürünler listesine baktıkça bu durumun gerçekliği de gözler önüne seriliyor. Hal böyle olunca da tüketiciler olarak yerel ve doğal ürünlere yönelim artıyor.

Doğal ve yerel ürünler konusunda hizmet sunan firmaların sayısı her geçen gün artmaktadır. Firma sayısı ile doğru orantılı olarak sektördeki kaliteli hizmetin oranı da her geçen gün yükseliyor. İşte bu doğal ve yerel ürünlerin satışını yapan firmalardan bir tanesi de Global Web Dizayn Ltd. Şti. bünyesinde açılan ve Hamido markasıyla müşterilerle buluşturulan hamido.com.tr ‘dir.

Hamido markalı doğal ve yerel ürünler, tamamen Gaziantep’te üretilen ürünlerden oluşmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile birlikte siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunma amacında olan firmada baharattan, salçaya, kurutmalık ürünlerden nar ekşisine kadar birçok ürünü bulabilir ve gönül rahatlığıyla siparişlerinizi verebilirsiniz.

Tamamen doğan olan ürünlerin satışını yapan Hamido, aynı zamanda süper marketlerde satılan ürünlerin fiyatları ile de yarışıyor. Bugün bir çok süper marketten daha uygun fiyatlar ile satış gerçekleştiren Hamido’da; isot biberin 1 kilogramı 17,5 TL iken, kimyonun yarım kilogram fiyatı ise sadece 7 TL. Nanenin yarım kilogram fiyatı da süper marketlerde gördüğünüz fiyatlardan son derece ucuz olarak sadece 8,75 TL olarak düzenlenmiş durumda. Öyle görünüyor ki Hamido markası kısa zaman içerisinde tüm Türkiye’de geniş bir kullanıcı kitlesine erişecek.

Gaziantep ürünlerini tüm Türkiye ile tanıştırmayı hedefleyen firma, bu yolda Türkiye’nin her yerine hizmet veren hamido.com.tr web sitesini hazırlayarak, müşterilerine oturdukları yerden alışveriş yapma imkanı da sunuyor. Üstelik belli bir tutarın üzerinde ücretsiz kargo imkanı da sunan Hamido, ürünlerinizi tamamen korumalı paketlerde, hiçbir şekilde zarar gelmeyecek şekilde gönderiyor.

Firma ile ilgili iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Adres: Fatih mh. Mareşal Fevzi Çakmak blv. Kurtuluş apt. No: 153 / A Şehitkamil – Gaziantep

Tel: 0 (342) 322 90 87

Web: www.hamido.com.tr

 Etiketler:
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı