şifalı bitkiler

Bağırsak Paraziti İçin Bitkisel ÇözümBağırsak Paraziti İçin Bitkisel Çözüm
Tenya, yuvarlak solucan, kıl kurtları olarak 3 anne gruba ayrılır parazitler. Tenya,7 metre boyuna civarı ulaşabilir ve ekseriyetle çizgi isimiyle da bilinir, en büyük sebeplerinden biri yeteri civarı sıkı pişmeyen ettir. Tenya durumda olan bireylerin karınlarda şişlik, mide bulantısı ve iştahta kesilme görülebilmektedir. Bağırsak normal çalışmadığı benzeri öfke sistemine de negatif etkiler olabilir.

Tenya Tedavisi:

2 su bardağı kaynamış suya 1 kaşık eğrelti otu atılıp demlendikten daha sonra 15 dakika aralar vererek açken 1 bardak içilir.
1 litre civarı kaynayan su iç kısmına 1 kaşık kekik koyun ve 15 dakika demleyerek süzün ve sabahları aç karnına olmak üzere zaman içinde 4 bardak civarı amaçlı.
250 gr havuç rendeleyin ve sabahları açken tüketin ve öğlene civarı yabancı herhangi birşey yemeyin. Öğle ve akşam yemekten 1/2 saat civarı evvel 100 gr ek olarak tüketin ve bunu 1 hafta civarı sürdürmeye gayret edin.
Yuvarlar Solucan Tedavisi:

Genelde 10 yaşından minik çocuklarda görülür ve 10 ila 20 santim aralarında boyu vardır. Karında şişlik, ağrı, kaşıntı ve çabuk zayıflama bulguları aralarında koltuk alır.

1 bardak kaynar su iç kısmına 1 kaşık civarı papatya atın ve 10 dakika demleyin, yemeklerden 1 saat civarı önce bunu amaçlı ve zaman içinde en az 3 defa tekrarlamaya çalışın.
Kıl Kurtları Tedavisi:

Gözle bir sürü kolay değil seçilebilen ve boyları en pek 5 mm durumda olan kurtlardır. Gece uyku uyuyamama, öfke sisteminde değişiklik, baş dönmesi, apandistin meydana geldiği kısımlarda ağrı benzeri bulguları vardır.

250 gr civarı çilek sabahları kalkınca aç olmak kaydıyla yenir ve öğlene civarı aç kalınır. En azından 3-4 zaman bunun için aynı ritimde devam edilmelidir.Etiketler: , ,
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı