şifalı bitkiler

Ayetel Kürsi Kötülükten KorurAyetel Kürsi Kötülükten Korur
Ayetel Kürsi kötülükten korunmak için okunan duaların en büyüğüdür. Kim bu duayı sürekli okursa tehlike ve kötülüklerden emin olur. Bu duayı yazarak i ev veya iş yerinin kapısının üst üne asarsa o yere hırsız giremez, ve rızkı artar. Ayetel Kürsi’yi yazıp, bir eşyalarının arasına yerleştiren kişinin eşyaları çalınmaz. O kişinin eşyaları ziyana uğramaz. Ayetel kürsi ile ilgili tüm bilgiler*http://www.ayetel-kursi.com/ sitesi üzerinde yer almaktadır.

Hasta olan kişiye Ayetel kürsi yazılarak bir kabın içerisine konursa ve kabın içerisine su konulup, o hastalıktan kurtulup şifa bulmaya niyet ettim denilerek içirilirse, Allah’ın izniyle o hasta iyileşir en kısa sürede kavuşur. Sabah yataktan kalkıp Ayetel Kürsiyi okuyan kişiyi Allah, insanların ve cinlerin şerrinden korunur.

Bir muradı olan kişi gece yarısından sonra, abdest alarak, kıbleye dönük bir şekilde, 170 kere Ayetel Kürsi duasını okuyarak dileğini isterse, Allahın izni ile o kişinin istediği, dua kabul olur. Bu duayı her türlü muradı için okumaya devam den kişinin Dünya işlerinde her istediği olur. Ayetel kürsinin anlamını bilmekte en az okumak kadar faydalıdır.

Akıl ve anlayışın artması niyetiyle, Ayetel Kürsi 50 defa yağmur veya zemzem suyuna okunur ve içilirse bu gerçekleşir.Etiketler:
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı