şifalı bitkiler

Alkali SuProf. Dr. İbrahim Saraçoğlu katıldığı programda, içtiğimiz su ile ilgili bilinmesi gerekenleri anlattı . Böylelikle içme suyu ile ilgili dolaşan birçok iddia da ortadan kalkmış oldu . Prof . Dr. İbrahim Saraçoğlu içme suyunun pH oranının 8-8.5 seviyelerinde meydana gelmesinin yeterli olduğunu belirtti .
Gün boyu tükettiğimiz gıdalar, içtiğimiz çay kahve ile birlikte vücudumuzun ürettiği asit miktarı kanımızdaki 7,45 olan pH değerini düşürerek, bazik hale getirmektedir. Kanımızdaki pH değerinin düşmesi halsizlik ve yorgunluk hissinin ortaya çıkmasına sebep olmaktadır.
Aslında çok basit olarak tüketeceğimiz su ile vucudumuzun bazik olan pH seviyesini alkali hale getirebilir, bu da kendimizi daha iyi hissetmemize yardımcı olabilir . Eğer içtiğimiz suyun pH değeri yüksek olursa kanımızdaki pH seviyesi bazik durumundan alkalik duruma gelir .
Alkali su içmenin en önemli faydalarından biri de zayıflamaya yardımcı olmasıdır. Kanımızdaki pH değerinin alkalik duruma gelmesi, oksijen değerinin yükselmesini sağlar . Oksijenin yükselmesi enerjiyi artırır. Kilo kaybetmek için yağ yakabilmek ancak oksijen varken mümkündür .
Peki düşük pH değerindeki suyun pH değerini nasıl yükseltebiliriz? Suyun pH değerini yükseltip nasıl alkalik hale getirebiliriz?
PH değerini yükseltip alkalik hale getirebilmek için AlkaDays adlı ürünü önerebiliriz. AlkaDays’i kullanarak içme suyunuzu 1-2 damla ile alkalik hale getirebilirsiniz.Etiketler: , ,
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı