şifalı bitkiler

Alerjik Rinit İçin Bitkisel Formul İbrahim SaraçoğluAlerjik Rinit, burun mukozasının alerjik nedenlerden dolayı iltihaplanmasıdır. Halk arasında saman nezlesi olarak bilinen alerjik rinit, özellikle bahar aylarında polenlerin dökülmesiyle hastayı rahatsız eder. Alerjik rinit rahatsızlığı olanlar özellikle bahar aylarının kuru ve rüzgarlı günlerinde mümkün olabildiğince dışarı çıkmamalıdır.

Alerjik rinitin kesin tedavisinin olmadığı doktorlar tarafından belirtilmektedir. Doktorlar verdikleri ilaçlarla, sadece rahatsızlığın belli bir süre sönmesini sağlar. İlaçları bıraktığınız andan itibaren rahatsızlığınız tekrar başlar. İlaçların dışında bazı bitkisel formüller de alerjit rinit şikayetlerinin azalmasını sağlamaktadır.

Biz de bu yazımızda alerjik rinitin bitkisel tedavisini sizlerle paylaşıyoruz.Denediğinizde faydasını görceksiniz.

İşte İbrahim Saraçoğlu alerjik rinit tedavisi:

3 çorba kaşığı üzerlik tohumunu kısık  ateşte kaynayan suyun içerisine bırakın. Bir kaç dakika kaynadıktan sonra, karışımın buharını burnunuza çekin. Bu işlemi Haftada 3-4 kez tekrarlayın. Göreceksiniz ki şikayetleriniz de belli bir oranda azalma oluyor.Etiketler: , , , , ,
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

5 aylık hamileyim.aşırı şekilde kulak ,boğaz ,burun kaşıntım var.KBB uzmanı herhangi bir ilaç kullanamazsın dedi. Bitkisel bir çözüm varmı? Yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı