şifalı bitkiler

Ahmet Maranki Cilt Lekeleri Çiller İçin Maske 

Birçok kişi yüzündeki lekelerden ve çillerden kurtulmak ister. Kimine kötü bir izlenim verdiğini düşündüren bu çil ve lekelerden kurtulmak içinde Ahmet maranki güzel ve işe yarayan bir maske öneriyor işte o maskenin ayrıntılarına bakalım.Bizde bu maskeyi sizlerle paylaşıyoruz denemesi sizlere kalmış.Ahmet Maranki’den yüzdeki çiller ve lekeler için maske

Önemli olan kanın temizlenmesi ve sağlıklı beslenmekdir. Kanınızı temizlemek için Kozmik beden temizliği uygulamasını mutlaka yapınız.

Yüzdeki çilleri gidermek için, 1 çay bardağı çiğ sütün içine 1 tane salatalığı rendeleyip koyun. 2 saat beklettikten sonra süzün. Salatalık tülbent ile sıkılarak özünün süte geçmesi sağlanmalıdır.

Elde ettiğiniz süt ile yüzünüze sık sık pamukla pansuman yapın. 20-25 dakika sonra yüzünüzü ılık su ile yıkayın.Bu uygulamaya 10-15 gün devam ettiğinizde yüzünüzdeki çiller geçer.

Ayrıca Gül suyu ile sabah akşam cildinizi temizleyin.Etiketler: , , , , ,
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

DENEYEN ARKADAŞLARIMIZZ VARSAA LÜTFEN BURAYA YORUM BIRAKIN LÜTFEN ARKADAŞLAR ! ! ! ! ! 😀

yuzmde cok leke var care bulamadım

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı