şifalı bitkiler

iç giyimde moda

ic-giyim

Hayatımızda en önemli şeylerden biri de, kendimizi gerçekleştirme çabasıdır. İşte bu nedenle insanlar son yüzyılda giyimlerine, mesleklerine, sosyal hayatlarına daha özen göstermeye başlamışlardır. Siz de eğer bunlardansanız giysiye ne kadar para harcadığımızı, indirimlere dayanamadığımızı, her seferinde almayacağım deyip yine de aldığımızı biliyoruz. İşte bunu yapan bin türlü zorlukla kazandığımız paralarımızı bir çırpıda bizden alan moda endüstrisidir. Bunu yapanda son zamanda iyiyden iyiye hakim olan serbest piyasa ekonomidir. Türk pamuğu ve ipeklerinden yapılan kumaşlar ile yapılan yurt dışında yapılan tasarımlar işlenerek tüm dünyaya satılmaktadır. Özelikle İtalyan tasarımcılar moda endüstrisini önde götürmektedirler. Her sene gerçekleşen moda haftalarında ünlü tasarımcıların koleksiyonları sergilenerek o yılın moda giysileri ve renkleri tüm dünyaya tanılır.

 

Çok önceden beri bir tarzı bulunan markalar bile günümüzün moda anlayışına bu tarzı uyarlayarak tüm dünyadaki kadınların beğenisine sunmaktadır. Tabi ki her zamanki normal fiyattan çok daha yüksek bir fiyata satın alınan bu özel tasarım giysiler, dünyadaki jet sosyeteler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Özellikle Türkler bu satın almakta zorlanılan ürünlerin kopyalarını yaparak çok daha ucuzlarını almaktadırlar. Hatta yurtdışından gelen turistlerde orjinaline bire bir benzeyen bu giysileri satın almaktadırlar. Moda endüstrisi her geçen gün daha da büyümekte, daha çok ürünü daha çok hızlı zamanda üretmektedirler. Çünkü ülkemizde de modaya aşırı bir düşkünlük vardır. Modaya aşırı düşkünlük olduğundan dolayı da giyim sektörü çok gelişmiştir. Herkes artık giyim sektörünün içerisinde bulunmakta bulunmasa da tüktecisici olmaktadır. Bu yüzden giyim sektörünün ülkemizde olan revaştalığı yadsınamayacaktır.

 

Ama en çok üretim yapılan şeylerden bir tanesi de iç giyimdir… Bunun sebebi dışarıda olduğu gibi, evinde de şık olmak isteyen kişilerdir. Her zaman bakımlı olmak, eşine ya da sevgilisine güzel gözükmek isteyen hanımlar günden güne bu sektörde de boy göstermeye başlamışlar, farklı model ve renklerde giysileri tercih etmektedirler. Dışarıda da normalde açık olmayan bayanlar, evin içerisinde çok daha rahat giyinebildikleri için iç giyim sektörü oldukça renklidir. Saf ipekten pamukluya kadar, renkli-renksiz, farklı modellerde iç giyim ürenlerini tercih etmektedirler. İç giyim moda stilleri ile bayanların evde giyecekleri giyimler arasında artık ilk sıraları almaktadır. Tasarımcılar özellikle açık olan bu kıyafetleri örten sabahlık gibi giysilerde üreterek takım şeklinde satmaya başlamışlardır. Evin içerisinde de her zaman bakımlı olmak isteyen kadınların vazgeçilmezi iç giyim gün geçtikçe gelişmektedir.

Etiketler:
adana masaj salonu kütahya vişne fidanı