şifalı bitkiler

Sorun Varsa Çözümde Var

teknik-servis Kalitesi tüm dünya tarafından kabul görmüş, her gün onlarca satılan ve evlerin profesyonel yardımcısı özelliğine sahip bosch marka ürünleriniz yaşamın her alanında bizlere yardımcı olmaktadır. Zaman içinde farklı sebeplerden dolayı aşınan, yıpranan ve hatalı kullanıcı sorunları yüzünden arıza veren bosch marka tüm beyaz eşya, klima ve kombi ürünlerinizin ihtiyaç duyulan tüm bakım, tamir ve onarım bakımları alanında uzman ve profesyonel özel servis kadromuz tarafından sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Eski veya yeni tüm bosch marka ürünleriniz Sarıgazi bosch servisi güvensinde itina ile yapılmaktadır. Bölge halkının yakından tanıdığı, köklü, yılların tecrübesine sahip özel servis firmamız günün her saatinde doğru hizmet alacağınız kaliteli ve güvenilir bir yerdir. Çekmeköy bosch servisi tarafından yapılan tüm bakım, montaj, tamir ve onarım işlerinde yaptıkları tüm işlemler bir yıl firmamız tarafından garanti altına alınmaktadır.

Personelimiz tarafından yapılan tüm işlerden kaynaklanan bir arıza halinde kesinlikle ücret talep edilmeden sorun kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. Sancaktepe bosch servisi uzman kadrosu,7/24 hizmet kalitesi ve özel donanımlı araçları ile bir telefon kadar sizlere yakındır. İster telefon yoluyla bizlere ulaşın, ister online özel servis talep formu doldurarak bizlere ulaşın. Başvuru yaptığınız gün içinde mutlaka sizler aranarak teknik servis almanız sağlanacaktır. Hiçbir eşyanız veya işiniz yarım kalmadan eksiksiz bir şekilde yapılarak teslim edilmektedir.

Etiketler:

Kanserle beslenme arasında nasıl bir ilişki var?

yesilcayBugüne kadar olan çalışmalar genellikle kanser ile sigara alkol ile hareketsizliği ve kilo fazlasını ilişkilendirdi. Günümüzde baktığımızda besinler ile gelen kanserde artık hat safhaya çıkmış durumda. Örneğin yoğurdun tebliği değiştirildi. Tavuklar pilice dönmüş, bunları siz genişlettiğiniz zaman arka planda genetiği değiştirilmiş yem meselesi var. Genetiği değiştirilmiş besinler yaygın olarak kullanılmakta. Çünkü bu yem ile beslenmiş hayvanlar daha çok süt ve verim veriyorlar, çok verim oluyor ama kaliteli olmuyor.

Marketlerde satılan uzun ömürlü yiyecekler ve kanser arasında doğrudan ilişki vardır. Bu nedenle tahmin edinilenin ötesinde özellikle büyük şehirlerde beslenme sorunu bulunmakta. Sağlık açısından bakıldığında köylerde yaşayanlar ile şehirlerde yaşayanların sağlık durumları hemen hemen aynı durumda. Bu sebeple bu sorun köylere de yayılmış durumda. Son kuş gribinden sonra artık köylerde de çok tavuk bulunmadığı için marketten alış veriş yapmaktadır.

Bir de tarım ilaçları kısmı var bunu da dikkate aldığımızda kanser ile beslenme arasındaki ilişki tahmin edildiği gibi yüzde 30 düzeyinde değil yüzde 90’a çıkmaktadır. Besinlerin kanser ile ilgili olup olmadığına bakmak için onun komposizyonunu incelemek gerekiyor. Baktığımız zaman geçen süreç içerisinde çok fazla değişkenin çok derin değişiklik gösterdiğini saptıyorsunuz. Bu durumda herhangi bir yiyecek gurubunu kanser ile ilişkilendirmek kolay olmuyor. Genel ifade ile uzun raf ömrü olan yiyeceklerin kanser ile ilişkisi olduğu bir kanaat olarak oluşmaktadır. Bunun nedeni hastalıkların kanser olsun, astım olsun büyük şehirlerde artma eğilimi göstermesi, kendi doğal üretim ve tüketim metotlarını koruyan yerlerde daha az görülmesi, dolayısıyla kanser ile yiyecek arasında ilişki market düzeyinden geçmektedir.

Kaynak: http://sanalulke.org/

Etiketler:

Ahmet Maranki Diz Ağrıları İçin İspirto Kürü

Diz ağrıları için, Prof. Dr. Ahmet Marankiden, etkili ve faydalı bir öneri var.Hem çok basit hemde kolay İspirto ile hazırlanan kürümüz için ;

GEREKLİ MALZEMELER :
* 1 lt beyaz ispirto
* 4 adet, kesme şeker büyüklüğünde kafuru,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Kafuruları, ispirtonun ,içine atıp bir cam kavonoza koyun ağzını kapatın 3–4 gün bekleterek eritin. Kafurular eridikten sonra, her akşam yatmadan önce bu karışımı dizlerinize sürerek, streç filmle sarın.

Etiketler: , , , , ,

Yazın Cilt Bakımı

http://www.kadinlariz.com/wp-content/uploads/2013/08/tatil-sonrasi-cilt-bakimi-194×200.jpg

Tatil tabiki tek sürü harika. Güneş, deniz, havuz derken senenin bütün yorgunluğunu atıp dinleniyoruz. Fakat cildimiz havuz suyunun kloruna, denizin tuzuna ve güneşe maruz kaldığından yıpranır. Havuz suları, bolca klor taşıdığından ötürü cildi kurutucu tek tesire sahiptir. Cildin kurumasının önüne geçebilmek amaçlı, havuzdan çıktığımız anda duş almamız gerekir. Duşun anında arkasından da cildin nemlendirilmesi gerekiyor. Zira yalnızca duş almak yetmeyebilir. Kullanılacak nemlendirici ürünler, antioksidan ve yüklü nemlendirici içermeleri öneri edilir. Bununla Birlikte havuz içinde mantara sebep olabilecek mikroorganizmalar olabilmektedir. Bunun da önüne, havuz kenarında terlik giyerek geçilebilir.

Güneşte cildimizi etkileyen mühim tek faktördür. Bu yüzden güneşten savunma önlemleri de alınmalıdır. Cildin nemini muhafaza etmek amaçlı kurutucu sabunlardan da kaçınılmalıdır.

Denize girerken de uyarı edilmesi gerekenler var. Deniz içinde tuz bulunduğundan ötürü, denizden çıkar çıkmaz tuzu cildimizden temizlememiz cilt bakımı amaçlı lazımdır.

Tatilde uyarı etmemiz gerekenleri göz önünde tutup cildimizi savunduk fakat tatilden döndükten hemen ardından da sizlere özel tek maske teklifimiz var. Bu maske yıpranan cildi onarıp canlanmasını sağlayacaktır. Tatil sonrasında bakım maskesi gliserinin koruma amaçlı, balın yatıştırıcı tesiri yardımıyla cildi onarır rahatlatır ve nemlendirir.

Tatil Sonrasında Cilde Bakım Maskesi:

Malzemeler:

* 15 gr gliserin,
* 1/2 limon suyu,
* 3 çorba kaşığı bal.

Hazırlanışı ve Cilde Uygulanışı:

Limon suyunu balla karıştırın. Gliserini ekleyerek homojen duruma gelene civarı karıştırın. Temiz cildinize masaj yapmadan uygulayın. 15 dk bekletip ılık suyla yıkayın. Bu maskeyi haftada 2 defa cildinize uygulayabilirsiniz. Az zamanda cildiniz pırıl pırıl ve bakımlı olacaktır.

Etiketler: , ,

İbrahim Saraçoğlu Tüylenme

ibrahim Saraçoğlu tan, biz hanımların çok işine yarayacak bir kür geliştirmiş.  Bazı bayanlarda testesteron hormonunun (erkeklik hormonu) fazla çalışması sonucu tütylenme meydana gelir. Bu durumun bir hekim takibinde ne olduğu ve aşırı kıllanmanın sebebbinin ne olduğu araştrırılmalıdır. Bir hekim yardımı almanız uygun olacaktır. Aşırı tüylenmee (kıllanma) sorunu yaşayanlar için Nane kürünü yayınlıyoruz.
İBRAHİM SARAÇOĞLUNDAN NANE KÜRÜ : Bunun için hergün 15 gün boyunca 1 yemek kaşığı taze naneyi kıyın ve ağzınızda çiğneyin ve iki yudum su içerek yutun. 15 gün boyunca hergün yapın. birkaçgün ara verin ve yine 15 gün daha kıyılmış naneyi yiyin. bu kür sizin hormonlarınızın normal sevisine gelmesine yardımcı olacaktır.

Etiketler: , , , ,
/div>
kütahya vişne fidanı

Sağlık ve Tıp