şifalı bitkiler

İbrahim Saraçoğlu Boy Uzatma Kürü

İbrahim Saraçoğlu Boy Uzatma Kürü
Boy uzatmasını sağlamak amaçlı tatbik edilen Boy uzatma kürü 12 sağlamak 22 yaşları içinde yaşanan gençler amaçlı uygulanabilmektedir.

Boy uzatma uygulaması ile yaşa göre boy uzatılabilme ortalaması aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

Boy uzatma kürünün uygulanabildiği üst sınır yaşı 22 yaşdır.Boy uzatma kürü 6 ay ile 2 yıl uygulanabilmektedir.

Boy uzatma kürü uygulaması amaçlı iki kaide vardır.
Birinci kaide, Torik, palamut, uskumru veya kefal balıklarından birisinden haftada en az 3 kez 200 sağlamak 250 gram buğulama veyahut ızgara olarak yemektir. Torik, palamut, uskumru, kefal balıklarının sırt bölümünde yer alan kara etli kısım boy uzatma amaçlı gösterişli yaşanan kısımdır.

Çocuğunuza 12 yaşına civarı haftada 3 kez 250 gram, bu dört balıktan birisinin özellikle palamut balığının ızgara veya buğulamasını yaptıktan ardından derisini kaldırıp sırt bölümünde yer alan kara etli bölümünü yedirirseniz çocuğunuzun boyunun daha çabuk uzamaya başladığını şaşkınlıkla göreceksiniz.. 12 yaşından ardından bu kür yeteri kadar olmadığından bitkisel desteğe gereksinim duyulmaktadır.

İkinci kaide ise, hiç bir yan etkisi olmayan bitkisel bir çayın altı ay müddetle haftada 1 kere demlenip içilmesi gerekiyor. Kız çocukları haftada bir gün melisa çayı (1 su bardağı kaynar suya 1 tutam melisa yaprağı koyarak 5 dk demlendirilecek). erkek çocuklar ise biberiye çayı (1 su bardağı kaynar suya 1 tutam biberiye yaprağı koyarak 5 dk demlendirilecek) içmeliler.

* Boy uzatma kürü kemik gelişimini tamamlayan çocuklarda dahi etkilidir. 6 aylık kürü kullandıktan ardından 1ay ara verip öbür 6 ay bir daha kullanılmalıdır. Sonuç amaçlı en az 2 yıl uygulanması gerekmektedir.

Uyarı: Reoccutan adlı antibiyotiği (sivilcelere karşın veya rastgele bir nedenle) kullanan vatandaşların iyileştirme müddeti bittikten 4 ay ardından boy uzatma kürünü kullanmaları önemle rica olunur.

Uyarı: Kürden pozitif sonuç alabilmek amaçlı balık ve bitki çayının beraber kullanılması gerekmektedir. Tavsiye Edilen bitkisel çay hormon içermemektedir.

Boy uzatma kürü uygulaması sonuç kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.Bir Takım kullanıcılarda sonuç 6 ayda birkaç cm olarak değişirken bir takım çocuklarda 1 yıl sonunda sonuç alınmıştır.Bu durum tamamen bireyin metabolizmasına ilişkili bir durumdur

Etiketler: ,

5 yaş Gençleştiren Maya Maskesi

5 yaş Gençleştiren Maya Maskesi
5 yaş Gençleştiren Maya Maskesi
Kimya Mühendisi ve Uluslararası Güzellik Uzmanı Şems Aslan cildi 5 yaş gençleştiren maya maskesi tarifini açıkladı.

5 yaş Gençleştiren Maya Maskesi

Malzemeler:

* 1 çay kaşığı limon suyu

* 1 poşet yaş maya

* 1 bardak buz

* yarım çay bardağı su

Uygulama: Tüm malzemeleri erittiğiniz buz suyuna koyarak karıştırın. Elde ettiğiniz karışımı yüzünüze maske şeklinde uygulayın. 20 dakika etki etmesini bekledikten sonra cildinizi ılık su ile yıkayın.

Etiketler: , ,

Erken beyazlayan saçlar için maske

Erken beyazlayan saçlar için maske
Erken beyazlayan saçlar amaçlı maske

Malzemeler

* 1 tane soğan.* 1 başı sarımsak (5 tane).* 1 yumurta sarısı.

Uygulama : Soğan ve sarımsağı ezdikten ardından yumurta sarısını da ilave ederek saçlara boya sürer benzeri sürün. 30 dk ardından yıkayın.
Bu maskeyi ayda iki defa uygulayabilirsiniz.

Etiketler: ,

Göğüs Büyütmenin Dağal Yolu

Göğüs Büyütmenin  Dağal Yolu
Yalnız ten amaçlı değil çok estetik sıkıntı amaçlı bir takım natürel çözümler var.

Örnek vermemiz gerekirse pekçok bayan minik göğüs problemi yaşıyor. Ne var ki doğada minik göğüs problemine de çare var!

Evinizde yapacağınız natürel uygulamalar ile, gösterişli olduğu bilinen natürel maddeleri kullanıp kendinizi yenileyebilirsiniz.

Birtakım natürel ten maskelerini ya da bitkisel yağları ten ve estetik sorunlarınız amaçlı kullandığınız zaman çok harika sonuçlar alırsınız.

Güzelliğin ve sağlığın bitkisi çörek otu

Eski zaman şifacılarının çok rahatsızlık amaçlı önerdikleri bir bitki meydana gelen Çörek otu’nun son günlerde değeri yine keşfedildi. Bugün çörek otunun yalnızca kara renkli tohumunda değil, yağında da çok şifa bulunuyor.

İçeriğinde yer alan uçucu yağlar, elementler, vitaminler ve enzimler nedeni ile, çörek otu yağının çok mühim faydaları bulunuyor.

Hemoroid, egzama, deri mantarı, sedef hastalığı, astım, bronşit, öksürük, enfeksiyonlar, akne, eklem ağrıları, zatürre, mide ağrısı ve bağırsak sıkıntıları benzeri hastalıklarda geleneksel tıbbın yanı sıra tamamlayıcı iyileştirme olarak kullanılan bitkinin yağının fazla bilinmeyen bir özelliği de, göğüs büyütmede “natürel estetik” vazifesi görmesi.

Göğüs büyütmek amaçlı çörek otu yağı

Her gün düzenli olarak bu natürel çörek otu yağı ile göğüse masaj yapılırsa, 2 ay benzeri bir sürede gözle görülen büyüme gerçekleşiyor.

Bir yabancı metot ise rezene çayı demleyerek hazırlamak. Bu çaydan bir fincan alarak soğutun ve içerisine 5-10 damla çörek otu yağı dökün, iyice karıştırın.

Ellerinizi bu losyona batırıp göğüslerinize masaj yapın… Bu masajı her akşam yapabilirsiniz.

Etiketler: ,

Hemoroid Kürü

Hemoroid, (basur) fazla şişmanlarda, oturarak çalışanlarda, uzunca zaman kabızlık çekenlerde ve sık sık hamilelerde belirir.

Bu rahatsızlık, makat kısmında, ağrı, kaşıntı, yanma ve kanama şikayeti ile ortaya gelen memelerdir. Bireyler çoğunlukla, bu problemlerini saklı tutar. Utandıkları amaçlı muayene olmaya dahi gitmezler.

Bu çeşit rahatsızlığı olup, tedavisini evde bizzat imkanlarıyla yapmak isteyenler amaçlı Profesyonel. Dr. İbrahim Saraçoğlu,bitkisel bir çözüm öneriyor.

İbrahim Saraçoğlu’ndan Hemoroid İçin Dereotu Kürü :

Bir tutam dereotu, ağızda belli bir süre çiğnenerek ve 2-3 yudum su ile yutulacak.
Bu kür, aç karnına, yani, yemeklerden 15 dk öncesinde uygulanacak. Hiç ara verilmeden 1 ay devam edilecek.
Dereotu Kürü, basur ya da hemoroid tedavisinde uygulanacak en pratik ve en gösterişli kürdür.
Bu kür, hem bir tedavi edici, hemde hemoroid ya da basurun bir daha oluşmasını engeller.

Etiketler: , ,
adana masaj salonu kütahya vişne fidanı