şifalı bitkiler

Yaş Maya Cilt Maskesi

Mutfaklarımızda, eksik etmediğimiz , mayanın, çok iyi bir cilt bakım ürünü olduğunu biliyor muydunuz. sizlere vereceğmiz maya maskesi sayesinde, pürüzsüz ve herkesi kıskandıracak bir cilde sahip olcaksınız. Dene diğinizde faydasını göz lerinizle görceksiniz.

GEREKLİ MALZEMELER:
*1maya,
*Su,
*Kaşık,
*Pamuk,
*Cam kase,
HAZIRLANIŞ VE YAPILIŞ EVRELERİ: Mayayı alın ve cam bir kasenin içinde ezin. Sonra içine sıcak ya da ılık cildinize sürebilecek sıcaklıkta su ilave edin ve tekrar kaşıkla karıştırmayadevam edin. Ardından da yüzünüze pamukla sürün. Bekletme işlemini 5 dakika yapmanız yeterli olacaktır. bol ılık su ile cildinizi temizleyin.
FAYDASI : Dokularınızın ve cildinizin yenilenmesini sağlar ve parlaklık verir. Yüzünüzü nemlendirir, nem oranını dengeler.

Etiketler: , , ,

Türkiye’de Arkadaşlık Siteleri

Türkiye’de Arkadaşlık Siteleri

 

Teknolojinin hızlı gelişimi ile birlikte insanlar artık çok daha kolay ve çok daha hızlı bir şekilde dünyanın herhangi bir noktasında bulunan bir kişi ile online olarak iletişime geçebilme olanağına sahip olabilmektedir. Özellikle de sürekli olarak gelişmekte olan teknolojinin sağlamakta olduğu yeni nesil olanaklar ile birlikte artık hayatın her alanında internete her yerden çok daha kolay bir şekilde erişim sağlanabiliyor.

 

Bu nedenle de günümüz modern dünyasında artık internette yer alan hizmetlerde gün içerisinde çok daha yaygın bir şekilde insanlar tarafından kullanılmaktadır. İnternette yer alan hizmet alanlarından birisi olan ve yeni insanlar ile tanışılabilmesine olanak sağlamakta olan online arkadaşlık platformları dünya genelinde olduğu gibi Türkiye’de de oldukça popüler hale gelmiştir.

 

Öyle ki Türkiye’de özellikle dini inanç açısından daha uygun olan ve bu görüşte olan kişilerin bir araya gelebilmelerine olanak sağlayarak, çok daha kaliteli ve sağlam arkadaşlıkların yanı sıra evlilik konusunda da ilk adımların daha kolay şekilde atılabilmesine olanak sağlamaktadır. Bu gibi nedenler dolayısı ile internette yer alan online İslami chat platformları günümüz modern Türkiye’sinde çok daha yaygın bir şekilde tercih edilmektedir.

 

İnternette yer almakta olan İslami evlilik siteleri ile İslami şartlara uygun şekilde yeni insanlar ile tanışabilir ve yeni aşklara yelken açarak, çok daha kolay bir şekilde online olarak ulaşabilme olanağına sahip olabilmektedirler. Her geçen gün gelişmekte olan teknolojinin bu konudaki büyük kolaylıkları da bu denli popüler olan bu platformlar için oldukça büyük bir pay sahibi konumunda yer alıyor.

Etiketler:
adana masaj salonu kütahya vişne fidanı