şifalı bitkiler

Vücuttan Su Atan Ödem Çözen Bitkiler

Pek çok kişi kilo vermeye odaklandığında, hem zararsız hem de ucuz olduğundan bitkilerden yardım almak ister. Ancak şunun da göz ardı edilmemesi gerekir ki, fazla olan kiloların tamamı yağ değil, bir kısmı da ‘ödem’, yani vücutta tutulan fazla sıvıdır. Eğer zayıflamak istiyorsanız bizim verdiğimiz önerilere dikkat edin.

Vücutta su tutan pek çok hastalık vardır ve bunların dikkatle tedavi edilmesi gerekir. İşte, vücutta tutulan ‘masum’ fazla sıvının sağlıklı bir şekilde atılmasına yardım eden bitkilerin en etkili olanları :

ISIRGAN YAPRAĞI

Isırgan yaprağında yüksek miktarda C vitamini, potasyum, demir ve kalsiyum bulunur. bu vitamin ve elementlerin tamamı böbrekleri çalıştırır. Metabolizmayı dengeleyici etkileri de bulunur. Kuvvetli bir antioksidandır.Zayıflatıcı bir bitkidir.

Etiketler: , , , , ,

2014 Yaz Tatili Modası: “Bodrum Otellerinde Balayı”

2014 Yaz Tatili Modası: “Bodrum Otellerinde Balayı”

 

Muğla çevresindeki beldeleri ile her zaman en çok beğenilen tatil mekanlarından biri olmuştur. Özellikle Bodrum gerçekten konuk ettiği her insanı bir kez daha büyülemeyi başarır. Seçimlerinizi Bodrum’dan yana yapmanız için pek çok sebebiniz olacak.

Zaten bir kere Bodrum’u görmüş biri olarak söyleyebilirim ki; Bodrum kesinlikle bir tutkudur.

Siz de sevdiğiniz insan ile hayatınızı birleştirdiğiniz ilk günlerde Bodrum’un eşsiz otellerinde balayınızı yapabilirsiniz. Balayı tatili demek, huzur demek, romantizm demek ve tabi ki eğlence demektir. Bodrum’a geldiğiniz zaman kesinlikle barlar sokağında keyifli bir akşam geçirebilir, sahilde mehtabı izleyebilir ve tabi ki Bodrum’un eşsiz güzelliğinin tadını çıkarabilirsiniz. En çok da denizi ile insanları cezbeden bir güzellik olan bodrum, 2014 yaz tatili modası haline geldi.

“Bodrum Otellerinde Balayı”

Erken rezervasyon seçenekleri arasında olan bodrum balayı otellerini ne kadar erken tercih ederseniz o kadar rahat edersiniz. Bodrum otelleri yılın en can alıcı yaz detaylarını sizin için sunuyor.

Bodrum otelleri, denize sıfır konumları, ultra lüks seçenekleri, konforlu odaları ve tabi ki kendilerine özgü dizayn edilmiş otelleri ile seçim yapmanız için sizi bekler.

Balayı tatilinde; Bodrum otellerinden birini tercih ederek kusursuz bir konaklama satın alabilir, Bodrum tekne turlarına katılabilir ve kesinlikle huzurlu koylarında denizin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Bodrum’da balayı otelleri arasından seçim yaptığınız zaman sizin için, özel bir karşılama, odaya özel balayı süslemesi, özel bir sabah kahvaltısı ve tabi ki romantik akşam yemekleri gibi seçenekler sunulmaktadır. Sevdiğiniz insan ile en romantik en güzel seçimi yapabilmeniz için kesinlikle iyi bir inceleme yapmalı ve erken rezervasyon sisteminden yararlanarak uygun fiyatlı bir balayı tatili tercih etmiş olursunuz.

Etiketler:
adana masaj salonu kütahya vişne fidanı