şifalı bitkiler

İbrahim Saraçoğlu Bademcik İçin Bitkisel Formül

İbrahim saraçoğlu bademcik için bitkisel formül açıkladı.Bizde  siz okurlarımız için önermiş olduğu bu kürü sizlerle paylaşmaktayız.

İşte ibrahim Saracoğlu’ndan bademcik için bitkisel kür:

Kaynamakta olan 1 su bardağı dolusu su içerisine 4-5 gram adaçayını ve 2 adet ebegümeci yaprağını ilave ederek, 10 dakika boyunca kısık ateşte ağzı kapalı olarak kaynatınız. Kaynama süresi tamamlandıktan sonra çayı süzünüz. Soğuduktan sonra gargaraya hazır demektir. Hazırlanan gargara 48 saat etkisini kaybetmeden kalabilir.

Hergün en az 3 kez bu gargarayı yapınız. Bademcik enfeksiyonunuz ileri derecede ise, hiç çekinmeden günde 6-7 defa gargara yapabilirsiniz. 1 ay boyunca her gün gargara yapmaya özen gösteriniz. 1 ay sonra 2 günde 1 gargara yapmaya özen gösteriniz. Bu gargaranın etkisini daha da hızlandırmak ve işlevini arttırmak için 1 ay boyunca, her gün 2 yemek kaşığı adaçayını demleyip içmek daha da faydalı olacaktır.

Etiketler: , , , , , ,

İbrahim Saraçoğlu Selülit İçin Kür

Selülit problemi, özellikle bayanları rahatsız eden, erkeklerin fazla önem vermediği estetiksel bir sorundur. Bir çok bayan bu selülitlerden kurtulmak için çeşitli diyetler yapar, yemeden içmeden kesilir, ancak kurtulamaz. Bugünvereceğimiz bir formülle selülitlerinizden kısa sürede kurtulacaksınız.

 İbrahim Saraçoğlu’ ndan selülit eritici formül:

** 3 veya 4 adet beyaz lahana yaprağı doğranmadan kaynamakta olan yarım litre suyun içerisine atılır ve kısık ateşte ağzı kapalı olarak 15 dakika boyunca haşlanır. Damağınız tadı için ya da içimi kolay olsun diyerek, haşlama suyuna hiç bir katkı maddesi ilave etmeyiniz.

Sabah ve akşamları aç veya tok karnına 1 su bardağı haşladığınız beyaz lahana suyundan içiniz. Her 3 günde 1  3 gün ara verilererek toplam 21 gün içilerek uygulanır. Bu uygulama sonrası, 21 gün ara verilir. 21 günlük aradan sonra sadece haftada 1 kez, sabah ve akşam 1 su bardağı içilerek selülitler yok olana kadar bu küre devam edilmelidir.faydasını görceksiniz.

Etiketler: , , ,

İbrahim Saraçoğlu Fibrokist İçin Bitkiler

Bir çok bayanın ortak şikayeti olan, gögüste çıkan fibrokistler (kistler) bayanın fiziksel ve ruhsal yaşamını olumsuz bir şekilde etkilemektedir.
Bu yazımızdaİbrahim Saraçoğlu’ndan fibrokistlerin bitkisel tedavisini siz okurlarımızla paylaşıyoruz.
İşte İbrahim Saracoğlu fibrokist için bitkisel kür:

Fibrokist kürü:
Taze ve koyu yeşil renkli olan brokoliden yaklaşık 200-250 gram alınız ve kaynamakta olan yarım litre suyun içenine atınız. Ağzı kapalı olarak kısık ateşte altı dakika haşlayınız. Altıncı dakikadan sonra ocaktan indiriniz ve ağzı açık olarak ılımaya bırakınız. Yarısını sabah kahvaltısından yirmi dakika önce aç karnına, diğer yarısını da öğlen yemeğinden yirmi dakika önce aç karnına içiniz. Yirmi bir gün boyunca her gün taze hazırlanıp içilmesi gerekir. Haşlama suyu içerisindeki haşlanmış brokoliyi tüketme zorunluluğu yoktur. Arzu edilirse tüketilebilir. Duruma göre zaman zaman kür tekrar edilebilir.Deneyin faydasını görün.

Etiketler: , , , ,

İbrahim Saraçoğlu Kan Yapıcı Formül

Kansızlık sorunu yaşayan vatandaşlarımız için, kan yapan bitkileri siz okurlarımızla paylaşacağız. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, kuru incirin muhteşem bir kan yapıcı meyve olduğunu belirtiyor.Denediğinizde kansızlığınıza iyi gelcektir.

İşte ibrahim Saraçoğlu’ndan kan yapıcı bitkisel formül:

Yarım litre kaynamakta olan klorsuz suyun içerisine 8-9 adet kuru inciri atınız ve kabın ağzını kapatarak 7 dakika kısık ateşte kaynatınız.7 dakika dolduktan sonra kabı ocaktan alıp ılımasını bekleyiniz. Ilıdıktan sonra karışımı süzünüz.
Günde 2 veya 3 kez öğünlerden 15 dakika önce ve aç karnına bu karışımı içiniz. (yarım litreyi 2 veya 3 e bölüyorsunuz her seferde yarım litre içmiyorsunuz.)

Etiketler: , , , , ,

İbrahim Saraçoğlu Geniz Akıntısı

İbrahim sraçoğlunun geniz akıntısı için bitkisel formül açıkladı.Bizde bu formüllü siz okurlarımız için açıklı yoruz.Deneyin faydasını görün.

İşte geniz akıntısı için bitkisel formül

Adaçayı gargarası:

Bir yemek kaşığı adaçayını (yaklaşık dört-beş gram) 150 mI (yaklaşık bir su bardağı) klorsuz suda beş dakika kısık ateşte ağzı kapalı olarak kaynatınız Beşinci dakikadan sonra ocaktan indiriniz ve ılımaya bırakınız. Ilıyınca süzünüz. On beş gün boyunca her gün akşam yatağa gitmeden önce iki kez gargara yapınız. Sabah kahvaltısından sonra da yine iki kez gargara yapınız. Bir su bardağı suda hazırlanan adaçayı gargarası kırk sekiz saat lavabo dolabında bozulmadan bekleyebilir.

Etiketler: , , , , , ,
adana masaj salonu kütahya vişne fidanı