şifalı bitkiler

Ahmet Maranki Cilt Lekeleri Çiller İçin Maske

 

Birçok kişi yüzündeki lekelerden ve çillerden kurtulmak ister. Kimine kötü bir izlenim verdiğini düşündüren bu çil ve lekelerden kurtulmak içinde Ahmet maranki güzel ve işe yarayan bir maske öneriyor işte o maskenin ayrıntılarına bakalım.Bizde bu maskeyi sizlerle paylaşıyoruz denemesi sizlere kalmış.Ahmet Maranki’den yüzdeki çiller ve lekeler için maske

Önemli olan kanın temizlenmesi ve sağlıklı beslenmekdir. Kanınızı temizlemek için Kozmik beden temizliği uygulamasını mutlaka yapınız.

Yüzdeki çilleri gidermek için, 1 çay bardağı çiğ sütün içine 1 tane salatalığı rendeleyip koyun. 2 saat beklettikten sonra süzün. Salatalık tülbent ile sıkılarak özünün süte geçmesi sağlanmalıdır.

Elde ettiğiniz süt ile yüzünüze sık sık pamukla pansuman yapın. 20-25 dakika sonra yüzünüzü ılık su ile yıkayın.Bu uygulamaya 10-15 gün devam ettiğinizde yüzünüzdeki çiller geçer.

Ayrıca Gül suyu ile sabah akşam cildinizi temizleyin.

Etiketler: , , , , ,

Yorgun Ve Halsiz Yüzler İçin Yüz Maskesi Tarifi

 

Yorgun yüzler için doğal cilt maskesi tarifini sizlerle paylaşıyoruz .deneyin faydasını görün:

Yorgun, halsiz ve bitkin görüntüler çizen yüzleri artık canlandırmanın zamanı geldi. Yüzde ki duruluğun ve yorgunluğun yerine canlı ve diri bir görüntü gelsin isteyenler bu maskeyi deneyebilirler.

Mazemeler:

• Yarım paket ekmek mayası
• Biraz zeytinyağı
• 1 yumurta sarısı

Uygulama: Malzemeleri karıştırarak pürüzsüz bir hamur haline gelene kadar kadar yoğurduktan sonra maske olarak yüzünüze uygulayın. 20 dakika bekledikten sonra yüzünüzü ılık su ile yıkayın

Etiketler: , , , , , ,

Sitma İçin Şifalı Bitkiler

Anofel adlı sivrisineğin sokmasıyla, insandan insana bulaşan, titreme, ateş ve ter nöbetleriyle kendini gösteren, kimi zaman da başka bir hastalık gibi görülen ve tedavi edilmezse, öldüren bulaşıcı bir hastalıktır.

Tıp dilinde malarya denir. Tedavi amacıyla aşağıdaki reçeteler uygulanır.Uyguladığınızda faydasını görceksiniz.
Mazemeler: İncir, sirke.
Hazırlanışı : Dört bardak sirkeye 10 tane kuru veya yaş incir konur.

2 saat bekletildikten sonra süzülür. İkişer saat arayla 2 tane incir yenir.

Etiketler: , , , ,

Sinir Ağrıları İçin Şifalı Bitkiler

Bu çeşit ağrılar, genelikle küt ağrı şeklindedir. Vücudun her yerinde hissedilebilir. Ama, çoğunlukla kalp çevresindeki ağrılardan şikayet edilir. Bazı kimseler de başlarını tıpkı bir çember gibi sıkan baş ağrılarından şikayet ederler.

İşte bu çeşit ağrılar, bedeni bir arızadan kaynaklanmıyorsa, sinirsel ağrılardır. Bu gibi şikayetlerde aşağıdaki reçetelerden herhangi biri kullanılanılabilir.Kullan dığınızda faydasını görceksiniz.

Mazemeler: Lahana, süt.
Hazırlanışı : Dört su bardağı süte 10 tane lahana konur ve 15 dakika kaynatılır. Ilıdıktan sonra, lahana yaprakları ağrıyan bölgeye konur.

Etiketler: , , , ,

Sinir Bozukluğu İçin Şifalı Bitki

Hayat şartlarından fazlasıyla etkilenenlerde görülebilen, esasta önemli bir kaynağı olmayan bir rahatsızlıktır. Devamlı olarak endişe içinde olmak şeklinde görülenine anksiete, ruhi ve bedeni bitkinlik şeklinde görülenine de depresyon adı verilir.Bu hastalarda daha çok görulen zaratsızlıklar çünlardır.

Hasta hayattan zevk almaz, her zaman mutsuzdur, huzursuzdur, sinirlidir. Uykuları düzensizdir. Gerçekte bir hastalığı olmadığı halde çeşitli hastalıkların varlığından şikayet eder.

Tedaviye hayatının iyi yanlarını görmeye alışmakla başlanır. Sinirlenmekten kaçınmak, her kötü olayın iyi bir tarafı olduğunu görmeye alışmak, düzenli bir hayat sürmek gerekir. Ayrıca aşağıdaki reçetelerden herhangi biri de uygulanabilir.
Tedavi için gerekli malzeme : Yonca, su.
Hazırlanışı : Dört bardak suya 3 tutam yonca konur. Haşlandıktan sonra süzülür. Günde 3 kere birer çorba kaşığı içilir.

Etiketler: , , , , ,
adana masaj salonu kütahya vişne fidanı