şifalı bitkiler

İbrahim Saraçoğlu Depresyon Ve Panık Atak İçin Kür

Depresyon ve panik atak için ibrahim saraçoğlu  sizlere özel bir kür önerdi.İçte önermiç  olduğu ıspanak kürünü sizlerle paylaşı yoruz.

Sabah uygulanacak ıspanak-maydanoz kürü: 

Malzemeler: 5-6 yaprak taze ıspanak, 10-12 maydanoz saplarıyla birlikte, 3 bardak kaynamış su

Hazırlanışı ve kullanımı: Ispanakları ve maydanozları suyun için atın. 3 dakika kaynatın. Suyunu için.

 

Akşam uygulanacak ıspanak-tere kürü :

Malzemeler: 5-6 Yaprak ıspanak, 8-10 yaprak ter saplarıyla olacak. 2.5 bardak su

Hazırlanışı ve kullanımı: Ispanakları ve tereleri kaynayan suyun içine atın.3 dakika kaynattıktan sonra suyunu için.

ÖNEMLİ NOT: Bu kür hergün, günlük olarak hazırlanıp taze içilmelidir.Aksi takdirde bir etkisi olmaz.

Etiketler: , , , , , ,

Anne Sütünü Arttıran Besinler

Bebek emziren annelerin bir kısmı, bebeklerine yeterince süt verememekten şikâyetçidir. Sütü az olan anneler, sütlerini nasıl arttıracaklarını düşünürler. Kafalarında acaba hangi gıdalar anne sütünü arttırır, anne sütünü arttırmanın yolları neler diye düşünürler.
Anneler, sütümü nasıl arttırırım diye kara kara düşünmeyin. Bu makalemizde anne sütünü arttıran gıdaların neler olduğuna değineceğiz.

İncir: Anne sütünü arttıran meyvelerin en önemlilerinden biridir. İncir sadece anne sütünü arttırmakla kalmaz, vücuda direnç verir, hastalıklara yakalanma riskinizi düşürür.

Beyaz üzüm: Yeni anne olmuş bayanların en çok tüketmesi gereken meyvelerden biri de beyaz üzümdür. Beyaz üzüm sayesinde annelerin hem sütü artar, hem de kalp damar hastalıklarına yakalanma riski düşer.

Ayva: Bu aylarda bulabileceğiniz ayva da anne sütünü arttırır. Yeni anne olmuş bayanlar, günde 1 tane ayva yemeyi ihmal etmeyin.

Beyaz Dut ve Kuru Dut: Bu meyve ve bu meyvenin kurutulmuş hali de anne sütünü arttıran besinler arasında gelir. Beyaz dutun bir özelliği de kansızlığa iyi gelmesidir. Kansızlık sorunu yaşayanlar da beyaz dut yemelidir.

Dereotu: Birçok hastalığa gelen mucize bir bitki olan dereotu anne sütünü arttırır. Emziren anneler dereotunu da kullanmalıdır.

Etiketler: , , , , ,

Ahmet Marankı Kıl Dönmesi İçin Önerisi

Kıl dönmesi gerek erkeklerin, gerek bayanların şikayetçi olduğu cilt problemlerinden biridir. Kıl dönmesi, kılların deri altında toplanarak, iltihap oluşturması ve buna bağlı olarak ciltte kırmızı lekelerin oluşmasına yol açar.

Ahmet Maranki’ nin kıl dönmesi için önerilerini sizinle paylaşacağız.

Ahmet Maranki kıl dönmesi:

Büyük boy bir soğanı soyup, fırına atın ve ısıtın. Sıcak soğanı alıp kıl dönmesi olan bölgesine sürün. Bu uygulamayı bir kaç kez yaptıktan sonra kıllarınızın döndüğü bölgeyi gül suyu ile iyice temizleyin.

Bu işlemleri düzenli bir şekilde uygularsanız kıllarınızın düzenli bir şekilde çıktığını göreceksiniz.

Etiketler: , , , , ,

Burun Tıkanıklığına İçin Bitki

Soğuk alan hemen hemen herkesin burnu tıkanır. Burun tıkanıklığı gerçekten kötü bir durumdur. Burun tıkanıklığından dolayı hasta günlük işlerini tam anlamıyla yerine getiremez.

Bu yazımızda burun tıkanıklığına iyi gelen mucize bir formülü siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşacağız.Denediğinizde faydasını görcek siniz.

İşte burun tıkanıklığına iyi gelen bitkisel formül:

Burnunuzun deliklerine 3-4 damla çörek otu damlatın. Burnunuzun açılana kadar bu işlemi günde 2 kez tekrarlayın. Bir kaç gün sonra göreceksiniz ki, burun tıkanıklığı sorunu kalmamış, rahat bir şekilde nefes alıyorsunuz.

Etiketler: , , , ,
/div>
göz enfeksiyonu kütahya vişne fidanı

Sağlık ve Tıp