şifalı bitkiler

İkbal Gürpınarı Zayıflatan Soğon Kürü

İkbal Gürpınar’ın, önermiş olduğu soğan suyu formülü, hem sağlık açısından hem de zayıflama açısından son derece faydalı.Hiç bir yan etkisi yok tur.
 MALZEMELER :
* 4-5 adet kurusoğan
* 2,5 lt su
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Soğanların kabuklarını soyup, elinizle kırdıktan sonra düdüklü ten cerenizde 10 dak kaynatın. Ilıkdıktan sonra süzgeçten  süzün. Gün içinde hazırlamış olduğunuz soğan suyunu için. 20 gün kullandıktan sonra, 20 gün ara verin. 20 daha kullanın. Eğer sade olarak içemezseniz, içine bal ve limon katarak da içebilirsiniz.soğan suyuna tat verir daha kolay içmenizi sağlar.
Etiketler: , , , , , , ,

Ömer Coşkun Boy Uzatan Buğdayözü Kürü

Ömer Coşkun, pek çok kişinin, boy uzatma konusunda, merak ettiği bir konu üzerine, bitkisel kürünü açıkladı. Ruşeym, yani buğday özü ile yapılacak olan kürümüz boyunuzun uzamasına yardımcı olcak tır ;
 Ömer Coşkunun önermiş olduğu boyu uzatma küründe, ruşeym (Ruşeymin Faydaları) adı verilen ve buğday özü anlamına gelen bir madde var. Buğday özü, çocuklarda, günde 1 kaşık, 15 yaş üzerinde olanlara için ise, günde 3 kaşık, tüketilebilir. Ayrıca, boyotuda kullanılabilir. Boyotu, yenilerek tüketilir, yağı ise, eklem yerlerine ve topuklara  masaj yaparak sürülür.
Boy uzatmak için, uygulanacak kürlerde, yaş sınırı sadece  21 dir.

Etiketler: , , , , , ,

Ahmet Maranki Doğal Diş Parlatma Yolları

İnci gibi beyaz ve parlak, gözalıcı dişlere sahip olmak, çok da zor bir şey değil sanırım. Özellikle de doğal diş beyazlatıcılar kullanarak, dişlerinizi hayal ettiğinizgibi beyaz ve palak dişlere sahip olmak istemezmisiniz.Peki, doğal yollardan diş beyazlatan maddeleri biliyor musunuz ?

KARBONAT : Bilinen en popüler doğal diş beyazlatma malzemesidir. Dişleri beyazlatmasının yanı sıra ağızdaki bakterileri ve diğer mikroorganizmaları öldürür, ağızdaki plak tabakasını (diş taşı) temizler.temiz ve parlak dişlere sahip olursunuz.
GLİSERİN : Gliserinin fazla bilinmeyen anti bakteriyel etkisi vardır. Bakterilerin bulunduğu bir çözeltiye bir damla gliserin damlatıldığında, ortamdaki tüm mikroorganizma faaliyetlerinin durduğu görülmüştür.
SOFRA TUZU : Karbonat kadar güçlü olmasa da, sofra tuzu da bilinen diş beyazlatıcılar arasındadır. Ağızdaki bazı mikroorganizmaları öldürür. Anti bakteriyel özellikleri olmasına karşın, tüm bakterileri temizlemez. Yoğun konsantrasyonlu kullanımlarda, diş eti iltihabındaki ödemi azaltıcı etkisi vardır.

Etiketler: , , , , , , ,

Yumuttalık Kisti İçin Kuru Soğan ,Sumak Ve Aslan Pençesi Kürleri

Yumurtalık kistinin, tıbbi adı polikistik overdir. Dr İbrahim Saraçoğlu, yumurtalık kisti hakkında sizler için  bilgi verdi. İbrahim saraçoğluna göre, Yumurtalık kistinin sebebi, doğal olmayan tohumlardır. Yumurtalık kistlerinin en iyi doğal tedavisi, kuru soğan ve sumak küründedir.Denemenizde faydavar.
KURU SOĞAN SUMAK KÜRÜ ;
* 1 adet (yumurta büyüklüğü kadar) kuru soğan ,
* 2- 3 çay kaşığı sumak .
HAZIRLANIŞI : Tıpkı, soğan salatası yapar gibi, soğanları incecik kıyın ve üzerine sumak serpin.
KULLANIM ŞEKLİ : Hazırlamış olduğunuz soğanları yemeklerden 1 saat önce yiyin. Bu şekilde etkisi daha da fazla olacaktır buna dikkat edin. Günde 2 defa 15 gün uygulanacak.
Ayrıca; testere dişli aslanpençesi çayıda yumurtalık kisti için çok faydalıdır.
ASLAN PENÇESİ KÜRÜ ;
* 2 yemek kaşığı aslan pençesi,
* 1 su bardağı kaynar su,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Kaynamış suyun içine aslanpençesini atıp, 5 dakkaynatın. Soğuttuktan sonra için.

Etiketler: , , , , , ,
adana masaj salonu kütahya vişne fidanı